Czy Samsung przebije głupotę Appla?

Samsung galaxy s6 edge

Samsung był swego czasu przeciwwagą dla głupoty cenowej Appla. Niestety z każdym modelem coraz bardziej zbliżał się do snobistycznej granicy. I w końcu wraz z S6 Edge udało mu się przekroczyć linię absurdu. Trzeba sobie zadać pytanie: ile kosztuje nowy „iPhone” Samsunga? Bo nie jest to stare, dobre podejście Samsunga, tylko czary mary z dupy – jak to wiele osób zauważyło. 700 do 1050 EURO za telefon hehe, telefon Samsunga. Do tej pory tylko jedna firma potrafiła tak zaczarować kosmoludków. Ludzie, tyle kosztuje Laptop z doskonałą konfiguracją albo komputer do gier. Oczywiście nikt wam nie zabroni tego zakupu, ale wcześniej chwilę pomyślcie.

Samsung zakrzywił ramkę na brzegach i to niby ma być super nowość. Niewymienialna bateria, no bo i po co, jeśli za rok wypuszczą nowy model? Jeśli ktoś będzie chciał mieć dalej S6 to wymieni sobie baterię w serwisie za niemałe pieniądze (bo każda ma określoną ilość ładowań, potem wydajność spada). Niewymienialna bateria jest już standardem, więc nie ma w sumie co kwiczeć. Może raz w życiu kupiłem nową, inne po roku jeszcze w miarę działały. Z pamięcią dali dupy na całego. Brak slotu na kartę pamięci w modelu za takie pieniądze – masakra. Różnica między wersją 32GB a 64GB to 100 EURO !!!. Czy na sali jest lekarz? I co za choroba spowodowała, że ktoś tak to wycenił? 100 EURO za 32GB hehe, nowy dysk SSD o pojemności 128GB kosztuje połowę tej ceny (200zł). Karta pamięci micro SD 32GB doskonałej wydajności kosztuje poniżej 100zł. Wystający aparat – no bo i dlaczego miałby się nie porysować jeżeli za rok będzie nowy model Samsunga do kupienia?

Samsung galaxy s6 edge

Samsung Galaxy S6 Edge

 

Trzeba przyznać, że jeśli chodzi o wygląd, to robi wrażenie. Tu macie link, jeśli chcecie poczytać więcej odnośnie wrażeń z korzystania i obejrzeć go na zdjęciach – kliknij tutaj

 

Oferta skierowana jest tylko chyba do bogatych społeczeństw i idiotów biorących takie słuchawki na kredyt albo w mega abonamentach (i bogaczy oczywiście żyjących w biednych krajach takich jak POLSKA, ale ci nie muszą myśleć bo ich stać  na głupotę, kto zabroni bogatemu?). Powodzenia Samsungu, idziesz złą drogą. Od kilkuset złotych można już kupić smartfona z dobrą specyfikacją i designem. No ale jak jest się już snobem, w dodatku sytuowanym to do boju.

 

Pamiętacie jeszcze Samsunga Galaxy S2 ? To był KRÓL wśród smartfonów.

samsung galaxy

Samsung Galaxy S2 – Smartfon Legenda

 


'Czy Samsung przebije głupotę Appla?' has no comments

Skomentuj jako pierwszy!

Podziel się z nami swoją opinią

Twój adres email nie będzie widoczny.

                HeyHey