POMYSŁ NA PREZENT DLA DZIECKA CZ. I

prezent dla dziecka

Wśród wielu dostępnych na rynku zabawek wybranie tej, która zainteresuje dziecko, a nie będzie rzucona w kąt po pięciu minutach zabawy, jest trudnym wyzwaniem. Aby ułatwić wam ten wybór pokażę z jakich prezentów cieszyła się nasza Hania. W pierwszej części naszego cyklu znajdziecie pomysły dla rocznego dziecka ale wiele z nich nadaje się również dla młodszych pociech.

 

1. Fisher Price Kuchenka

 

Dwujęzyczna kuchenka firmy Fisher Price składa się z lodówki, kuchni z piekarnikiem i zlewozmywaka. Zabawka mówi i śpiewa po polsku i po angielsku. Można również zapalać światełko, otwierać lodówkę, piekarnik, odkręcać kran i słuchać odpowiadających danym czynnościom odgłosów. Na drzwiach lodówki znajduje się sortownik kształtów (do zabawki dołączone są produkty do sortowania). Jest to zabawka, która uczy i bawi jednocześnie. Hanka była nią zachwycona. Nawet teraz często się nią bawi, chociaż ma już prawie trzy lata. Polecam na prezent dla rocznego i dwuletniego dziecka. Jest to zabawka, do której dziecko często wraca i długo mu się nie znudzi.

 

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 6 miesiąca życia. Cena – ok. 250 zł.

prezent dla dziecka

fisher price kuchenka

fisher price kuchenka

 

2. Smily Play kostka edukacyjna

 

Na rynku jest ogromny wybór kostek edukacyjnych. Polecam zwłaszcza te, które świecą i wydają dźwięki. Hanka bardzo lubiła tę kostkę, ale równie dobrze bawiła sie czterema mniejszymi interaktywnymi kostkami. Nawet teraz czasami wyjmuje ją z pudła ze starymi zabawkami. Każda strona kostki posiada inny rodzaj aktywności.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 6 miesiąca życia. Cena – ok. 55 zł.

kostka edukacyjna

kostka edukacyjna

 

3. Fisher Price Wesoła Małpka

 

Wesoła Małpka to gadająca przytulanka, która uczy liczenia i przeciwieństw. Gdy dziecko naciśnie brzuszek małpki, to usłyszy piosenki. Niestety moje dziecko nie przepada za „pluszakami” ale wiem, że niektórym dzieciom może się bardzo taka zabawka spodobać.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 6 miesiąca życia. Cena – ok. 70 zł.

malpka fisher price

 

4. Fisher Price Krzesełko

 

Dwujęzyczne krzesełko firmy Fisher Price to jeden z naszych najlepszych zakupów dla Hanki. Piosenki, światełko, gadające siedzenie i interaktywna książeczka sprawiają, że dziecko nie może się od niego oderwać. To będzie dla waszego dziecka miejsce równie ważne jak dla was ulubiony fotel. Jeżeli chcesz kupić dziecku prezent to będzie to strzał w dziesiątkę.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 12 miesiąca życia. Cena – ok. 200 zł.

krzeselko fisher price

krzeselko fisher price

 

5. Fisher Price Gadający laptop dwujęzyczny

 

Gadający laptop wyświetla na swoim ekranie LED zabawne obrazki i wzory świetlne. Gdy dziecko wciśnie jeden z 9 kolorowych klawiszy lub pokręci myszką, usłyszy słowa, piosenki lub efekty dźwiękowe, którym towarzyszą odpowiednie obrazki wyświetlane na ekranie. Współczesne dzieciaki uwielbiają tablety i telefony, więc ta zabawka też im się spodoba. Jest to zabawka, która długo się nie znudzi dziecku.

 

laptop fisher price

 

6. Basen z piłeczkami

 

And the winner is… O najlepszym prezencie dla rocznego dziecka pisałam TUTAJ.

 

Już niedługo pokażę wam więcej pomysłów na prezenty dla nieco starszych dzieci.


'POMYSŁ NA PREZENT DLA DZIECKA CZ. I' has no comments

Skomentuj jako pierwszy!

Podziel się z nami swoją opinią

Twój adres email nie będzie widoczny.

                HeyHey