POMYSŁ NA PREZENT DLA DZIECKA CZ. II

ben

Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju domki i zamki, a najbardziej te z bohaterami ulubionych bajek. W drugiej części pomysłów na prezent dla dziecka pokażę wam kilka ciekawszych tego rodzaju zabawek znajdujących się na rynku. 

 

1. Domek Świnki Peppy. 

 

Jeżeli twoje dziecko jest fanem bajki o Śwince Peppie to domek z wyposażeniem i figurkami będzie dla niego idealnym prezentem. Zestaw składa się z domku z wyposażeniem oraz figurek Peppy, Georga, mamy i taty. Domek nie jest duży i jak dla mnie brzydki, jak cała ta bajka. Tak, nie podoba mi się ta okropna świnia i jej obleśna rodzinka. Już od dawna zastanawia mnie fenomen Świnki Peppy, ale dzieciom się podoba, dlatego polecam na prezent dla miłośników świńskich klimatów.

 

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 18 miesiąca życia. Cena – ok. 150 zł.

domek swinki peppy

 

swinka peppa domek

 

domek peppy

 

2. Małe Królestwo Bena i Holly – Zamek 

 

Małe Królestwo Bena i Holly to obecnie ulubiona bajka Hani, nasza zresztą też. Aż dziwne, że tak fajna bajka została stworzona przez tych samych twórców co obleśna Świnka Peppa. Wracając do zamku to jest on raczej malutki, a w zestawie znajduje się dodatkowo tylko figurka księżniczki Holly. Resztę figurek dokupiliśmy osobno. W zamku znajduje się kilka atrakcji np. w pokoju Holly znajduje się skrzynia, która poprzez zjeżdżalnię prowadzi do innego pomieszczenia. Jest również możliwość dokupienia i dołączenia do zamku placu zabaw z huśtawką , sadzawką lub ze zjeżdżalnią. Jest to idealny prezent dla małych fanów Bena i Holly. 

 

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 3 lat. Cena – ok. 180 zł.

male krolestwo bena i holly zamek

 

ben i holly

 

ben holly

 

Figurki przeznaczone są dla dzieci od 3 lat. Cena – ok. 100 zł.

male krolestwo bena i holly

 

3. Fischer Price Little People  Zamek Księżniczek.

 

O tym zamku pisałam tutaj. Poczytajcie i obejrzyjcie filmik, w którym Hania bawi się tym zamkiem, a zobaczycie czy to wymarzony prezent dla waszych księżniczek. My kupiliśmy go Hance na poprzednie Święta, gdy miała dwa lata.

 

prezent dla dziecka

prezent dla dziecka

 

4. Kidkraft – Domek dla lalek – Kayla.

 

And the winner is… 

To prezent, który kupiliśmy Hani  pod choinkę w tym roku. Długo zastanawiałam się czym najchętniej będzie się bawiła trzyletnia dziewczynka i jestem pewna, że to strzał w dziesiątkę. Domek renomowanej amerykańskiej firmy jest bardzo duży, ma 112 cm wysokości i 73 cm szerokości. Zmieszczą się w nim nawet lalki barbie. Dokładną recenzję tej zabawki będziecie mieli okazję przeczytać po Świętach. Myślę, że to najlepszy prezent dla Hanki. Jeżeli trochę przeraża was cena drewnianych domków dla lalek to zrzućcie się z dziadkami na prezent dla dziecka i zamiast kilku gównianych zabawek wasza księżniczka będzie miała porządny domek dla lalek.

 

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 3 lat. Cena – ok. 560 zł.

 Kidkraft  Domek dla lalek  Kayla

Już wkrótce kolejna część pomysłów na prezent dla dziecka.


'POMYSŁ NA PREZENT DLA DZIECKA CZ. II' has no comments

Skomentuj jako pierwszy!

Podziel się z nami swoją opinią

Twój adres email nie będzie widoczny.

                HeyHey